ایمیل | Email

Atlasmegamachine1@gmail.com

تلفن | Phone

021-26303642

آدرس | Location

تهران، خیابان استاد حسن بنا

چراغ آویز ضدانفجار مدل HRD61 برند Warom با نوع حفاظتی Ex d IIC و بدنه آلومینیومی برای محیط های پر خطر و مستعد انفجار طراحی شده است و قابل استفاده در مناطق گازی و غباری پرخطر Zone 1 و Zone 2 می باشد

این چراغ های ضدانفجار در 3 بدنه 150,250,400 با رنج توانی های 70,80,100,125,150,250,500w و در سه نوع لامپ، متال هالید (HIE)، سدیم (HSE) و جیوه (HME) تولید می شوند.

از خصوصیات چراغ آویز ضد انفجار مدل HRD61  به دارا بودن بالاست مغناطیسی و استارتر ضد انفجار که در داخل محفظه چراغ تعبیه شده است می توان اشاره کرد. روش نصب های متفاوت از قبیل قلاب (hook)، آویز (pendant)، دیواری(Wall)، سقفی (Ceiling)، پایه (Pole) ، نصب و نگهداری آسان، اتصال بدون سیم بدنه و سر چراغ این قابلیت را برای کارفرما ایجاد کرده است تا این چراغ ها را در محیط های متفاوت از قبیل پتروشیمی ها، پالایشگاه ها، سایت های نظامی، صنایع دارویی، میادین گازی، پمپ بنزین ها، صنایع فولاد و.. در فضاهای داخلی و خارجی استفاده کند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این چراغ های آویز ضدانفجار داشتن حباب شیشه ای مقاوم در مقابل ضربه (تا 4J) و مقاومت در مقابل تغییرات دمایی است.
لازم به ذکر است تمامی محصولات Warom موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ضد انفجار (IECEx) و گواهینامه ضد انفجار ATEX از موسسات صلاحیت دار اروپایی شده اند.

چراغ آویز ضد انفجار مدل HRD61

محصولات مرتبط

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای