ایمیل | Email

Atlasmegamachine1@gmail.com

تلفن | Phone

021-26303642

آدرس | Location

تهران، خیابان استاد حسن بنا

تجهیزات ضد انفجار اطلس مگا ماشین

شرکت مهندسی و بازرگانی اطلس مگا ماشین

با توجه احساس نیاز صنعت نفت وگاز کشور در تامین تجهیزات و قطعات صنعتی در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و با بیش از یک دهه حضور فعال و مداوم دراین صنعت مفتخر به تامین تجهیزات صنعتی (به‌ویژه تجهیزات برقی و لوازم ضد انفجار) برای شرکت های دولتی و غیر دولتی بوده است.

شرکت اطلس مگا ماشین به واسطه همکاری گسترده و رابطه دوستانه با تولید کنندگان داخلی و خارجی  قادر به تامین تجهیزات برقی  ضد انفجار از برندهای معتبر داخلی و خارجی است.

ضمناً حضوراین شرکت در لیست وندورVendor List)‎) شرکت‌های نفت، گاز، پتروشیمی و نظامی از جمله: لیست بلند وزارت نفت (ep)، سمتا، مجتمع گاز پارس جنوبی و… این مجموعه را به شرکتی قابل اتکا و مطمئن تبدیل کرده است. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت نزدیک به یک دهه نماینده رسمی محصولات ضد انفجار شرکت ایرانیان وارم (Warom Group) بوده‌ است.

از مشتری‌های این شرکت می‌توان به شرکت‌های: شرکت نفت خیز جنوب، شرکت نفت فلات قاره، شرکت ملی گاز، انتقال گاز، حفاری تدبیر پتروشیمی تخت جمشید پارس عسلویه، پتروشیمی بوشهر، پتروشیمی انتخاب، پتروشیمی میاندوآب، پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه، نفت و گاز گچساران، پالایش شازند و … اشاره کرد.

تمامی تلاش شرکت اطلس مگا ماشین، تا به امروز مشاوره دقیق و مناسب به کارفرما، تامین محصول با کیفیت مطابق با استاندارهای روز، تحویل به موقع و پیگیری در خدمات پس از فروش بوده و امید است که با یاری خدا و تلاش و پشتکار اعضای مجموعه اطلس مگا ماشین بتوانیم در مسیر پیش‌رو با تکیه بر صداقت، اصالت و کیفیت سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات صنعتی را بدست بیاوریم.

Shape